Renginiai

Memų paroda „Valstybingumo dūzgės“

Mūsų mokyklos mokiniai prisijungė prie Signatarų namų organizuojamo konkurso „Valstybingumo dūzgės“. Mokiniai kūrė memus atspindinčius mūsų šalies istoriją XIX a. pabaigoje, XX a. pradžioje. Geriausi darbai buvo atrinkti ir pateikti Signatarų namų vertinimo komisijai. Siūlome pažiūrėti parodą, kurioje atsispindi mokinių požiūris į to laiko įvykius kitu kampu.

Memų paroda „Valstybingumo dūzgės“

Organizatoriai

___________________________

Vaida Porutienė Įrašo autorius:
Vaida Porutienė
Ankstesni įrašai


 Siekiant mokiniams plačiau atverti dureles į nuostabų knygų pasaulį, mokykloje sausio 21 d. buvo organizuotas raiškiojo skaitymo konkursas ,,Ir knyga mane augina“. Jame dalyvavo priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai ir 1-4 klasių mokiniai. Išrinkti gražiausiai deklamavę vaikai.

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

minint 698 Vilniaus gimtadienį  Seniūnų taryba kviečia mokinius, mokytojus, mokyklos darbuotojus rašyti sveikinimus Vilniui Padlet platformoje:

...Ir nedreba, ir nesiskundžia nuovargiu... Tai mes
Nūnai – į vieną kietą susigniaužę kumštį...
Ir jei po kojų sotų trupinį staiga numes
Pasaulis – nesiklaupsime... Paliaukim inkšti... 

Ištrauka iš Onės Baliukonytės eilėraščio „Krauju pakrikštyti“ (1991).

Sausio 13 d. mūsų mokykla minėjo Laisvės gynėjų dieną.

„Vaikų linijos“ kampanija

BE PATYČIŲ

kviečia mokinius dalyvauti konkurse „Praleidžiu progą pasityčioti!“. Sukurk frazę ir/ar paveikslėlį, kuriuo parodytum ar įvardintum, kas tau padeda susilaikyti nuo patyčių ir išvengti kitą skaudinančio ar žeminančio elgesio.

Kviečiame dalyvauti!

KONKURSO NUOSTATAI:

Vilniaus atviro jaunimo centras „MES“ atviros jaunimo erdvės „Kosmosas“ kviečia jaunuolius smagiai ir prasmingai praleisti laiką. Šiuo metu siūlo įvairias nemokamas nuotolines veiklas ir individualias nemokamas konsultacijas jaunimui nuo 14 metų.

2021 metų pirmoji „Kosmoso“ savaitė: