Dėl 5-8 klasių ugdymo proceso organizavimo

Vadovaujantis 2021 m. gegužės 6 d. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos įsakymu Nr. 30-1232/21 „Dėl ugdymo pagal pagrindinio ugdymo ir vidurinio ugdymo programas organizavimo“ ir atsižvelgiant į Vilniaus Naujininkų progimnazijos bendruomenės nuomonę bei 5-8 klasių tėvų apklausos rezultatus, 5-8 klasių mokiniams nuo 2021 m. gegužės 10 d. iki birželio 22 d. tęsiamas nuotolinis mokymas.

Šiais metais Meras įsteigė Mečislavo Dordziko vardo premiją - ji atiteks drąsiausiam Vilniaus vaikui ar jaunuoliui/merginai (iki 19 m.).

Balandžio 30 d. nuotoliniu būdu vyko seniūnų tarybos organizuotas 5-8 klasių protų mūšis ,,Naujininkų išminčius”.
Jame dalyvavo 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 8b klasių komandos. Jos atsakinėjo į klausimus apie Naujininkų istoriją, mūsų progimnazijos istoriją, Naujininkuose esančius objektus. Visiems sekėsi šauniai, o ,,Naujininkų išminčiais” tapo:

Kasmet balandžio 22 dieną minima Tarptautinė motinos Žemės diena. Šią dieną daugiau negu 190 pasaulio šalių žmonės raginami vienytis ir išreikšti rūpestį mūsų visų namais. Kiekvieną pavasarį  vyksta renginiai, skirti prisiminti, kad kiekvienas iš mūsų savo egzistavimu esame skolingi mūsų planetai.

Balandžio 22d. 5-10 klasių mokiniai prisijungė prie FEE Pasaulinio veiksmo dienų 2021 kampanijos "Mano veiksmai svarbūs".