Monospektaklis Vytauto Mačernio 100- osioms gimimo metinėms

Birželio 2 d. laikantis visų saugumo reikalavimų, mokyklos aktų salėje  įvyko monospektaklis  Vytauto Mačernio 100- osioms gimimo metinėms  “Aš pažinau Karalių tavyje”. Scenarijaus autorius ir atlikėjas – aktorius Petras Venslovas.

Danutė Balevičiūtė Įrašo autorius:
Danutė Balevičiūtė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Šiandien tarptautinė vaikų gynimo diena. Dalyvaudami akcijoje „Vaikų gildijos žiedai“ mokiniai gamino popierines gėles, o  birželio 1-osios ankstų rytą mūsų kiemas pasipuošė progimnazijos mokinių gamintomis gėlėmis.

Vaikų dailės kūryba bendro lavinimo mokykloje suprantama kaip dvasinės raiškos, kūrybinio ir projektinio mąstymo, vaizduotės, kūrybinių gebėjimų, estetinio skonio ir estetinių poreikių ugdymo sritis, padedanti moksleiviui įgyti įvairiapusę kultūrą, yra visapusiško ugdymo viena iš sudėtinių dalių. Vienu metu lavindama akį, ranką, širdį ir protą dailės veikla užtikrina kiekvieno mokinio įgimtų individualių gebėjimų atskleidimą ir plėtojimą, vaizduotės, estetinių jausmų, valios ir kitų aktyvios asmenybės savybių ugdymą.

Norintiems plėsti vaizduojamąją patirtį moksleiviams siūloma lankyti atitinkamos krypties dailės papildomojo ugdymo pamokas.

Kūrybinių industrijų būrelio mokiniai sveikina visus su šeimos diena ir dalinasi mintimis apie šeimą.

Kviečiame pasižiūrėti filmuką.

Vadovaujantis 2021 m. gegužės 6 d. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos įsakymu Nr. 30-1232/21 „Dėl ugdymo pagal pagrindinio ugdymo ir vidurinio ugdymo programas organizavimo“ ir atsižvelgiant į Vilniaus Naujininkų progimnazijos bendruomenės nuomonę bei 5-8 klasių tėvų apklausos rezultatus, 5-8 klasių mokiniams nuo 2021 m. gegužės 10 d. iki birželio 22 d. tęsiamas nuotolinis mokymas.

Šiais metais Meras įsteigė Mečislavo Dordziko vardo premiją - ji atiteks drąsiausiam Vilniaus vaikui ar jaunuoliui/merginai (iki 19 m.).